نتایج جستجو برای عبارت :

شنونده ی خوبی باشید!

سخنوری فنی است که بوسیله آن گوینده،شنونده را به سخن خود اقناع می کند .پس قصد و غرض ما از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده ، سخن ما را بپذیرد .هر سخنرانی‌ که می خواهد سخنرانی کند باید از این سه اصل مهم : چه گفتن ، چگونه گفتن و چرا گفتن پیروی کند . این سه اصل مهم گویندگی در گفتگو های روزمره هم به کار می رود.با توجه به آداب‌ و احوال مخاطب کاری کنید که دل شنونده را بدست بیاورید ، مخاطب را به درک مطلب حرفتان برسانید و در آخر در دل مخاطب انگیزه ، شور و
در توضیح ترجمه گفته شد که نوع فعل وجایگاه شخص باید در نظر گرفته شود.
اگر فعل داده شده با  (  أ  ) همزه امر شروع شده باشد معنی فعل ها دستوری و
امر کردن خواهند بود : برو    بنویسید    بنشینید      بخوان    بنوشید
اگر فعل رفتن بود  ( برو  /   بروید  )  نوشتن : ( بنویس / بنویسید)
فعل امر به این طریق خواهد بود .
فعل نهی که همان  امر منفی است انجام ندادن کاری را از ما می خواهد .
اگر ابتدای فعل ( لا ) و در آخر آن جزم شده بود
به این صورت معنی می شود :  نرو / نروی
تنهایی آدم رو کم‌طاقت می‌کنه. دلتنگی از یه آدمِ تنها، موجودی غمگین و بی‌منطق می‌سازه. یه وقتایی بینِ این همه آدمِ غریبه و آشنا، به این محتاجیم که حضورِ کسی رو کنار خودمون حس کنیم. کسی که شنونده‌ی بهانه‌‌های ریز و درشت‌مون باشه. یه نفر که بشنوه و لبخند بزنه. گوش کنه و به دل نگیره. شنونده باشه و سکوت کنه. یه ‌نفر که تویِ اوجِ بی ‌منطقی‌مون، صبور‌ترین آدمِ دنیا باشه. خیلی وقتا ما خودمون می‌دونیم حرفی که می‌زنیم منطقی نیست، اما یه نفر باید
فرق بسیار زیادیست بین کسی که کم می آورد با کسی که کوتاه می آید .در مباحث عاقلانه و عادلانه،اشخاصی که خالی از آگاهی و دانش هستند خیلی زود کم می آورند و مقلوب افراد دانا می شوند؛چون آنها فقط می خواهند حرفی زده باشند و یک خودی نشان دهند،اما افرادی که مسلط به بحث هستند و بر آن موضوع،اِشراف دارند کم نمی آورند و حرفِ خودشان را به درستی ادامه می دهند .اشخاصی هم که کوتاه می آیند یک ریز شباهت هایی نسبت به افراد قبلی (افراد دانا) دارند؛زیرا یکسری افراد ف
این روند انقدر متداول است که هیچ کس درباره پیچیدگی آن فکر نمی کند و این سمعک روان شناسان زبان هستند که این مسائل را بررسی و مطالعه می کنند.در روند رمز گذاری، یک ایده (چیزی که پنهان است و موجودیت فیزیکی قابل رویت ندارد) به یک ماهیت فیزیکی(سیگنال گفتاری) تبدیل می شود. از سوی دیگر در روند رمزگشایی، شنونده سیگنال فیزیکی را رمزگشایی می کند و همان ایده را دوباره کشف می کند. سیستم زبانی پلی بین ایده و گفتار برقرار می کند و امکان ارتباط بین این دو را فر
همه
ما عادت کرده ایم بیشتر از آنکه بشنویم،حرف بزنیم. در ضمن دوست داریم
دیگران نیز به حرفهای ما، هر چند کم اهمیت و تکراری، با دقت و توجه گوش
دهند. خوب حالا خود شما چقدر به دیگران گوش می دهید. منظورم این نیست که
شانه ای برای گریه های دیگران باشید، نه حداقل وقتی همکارتان با شما حرف می
زند حواستان با او باشد. یک شنونده خوب کسی است که با توجه کافی به حرفهای دیگران گوش دهد. شما می توانید برای این کار موارد زیر را انجام دهید:
- لابلای حرف های او بگوی
بدی این مهمونیا اینه که فقط من حرفی برای زدن ندارم. :///:  مجبورم تو جمع بشینم و فقط شنونده باشم و نگاه کنم و البته حوصله ام سر بره. الانم دقیقا در همین وضعیتم. مگر این که کسی بزور به حرفم بگیره. با تمام این ها این جمع رو دوست دارم. خیلی صمیمی خیلی گرم. 
دانلود آهنگ گلهای شمعدانی علی زند وکیلی0
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی گلهای شمعدانیهمینک شنونده آهنگ زیبای * گلهای شمعدانی * با صدای دلنشین هنرمند محبوب و معروف ، علی زند وکیلی باشید.
دانلود آهنگ علی زند وکیلی با بهترین کیفیت (کیفیت 320) به همراه متن و پخش آنلاین از رسانه موزیکول
Download song by Ali Zand Vakili called Golhaye Shamdani With text , online playback and the best quality in musicol
20 مارس 20202 views0
ادامه و دانلود
دانلود آهنگ نا مهربون مهدی جهانی0
دانلود آهنگ جدید
دانلود
هیچ محیط خصوصیی بجز داخل مغز خودش وجود نداره.
توو کشیدن حصار دور خودش به مشکل خورده.
نه اتاق خصوصی نه دفتر خصوصی نه چت خصوصی با کسی و نه حتی کس قابل اعتمادی برای درددل و زدن حرفای بی اساس بدون اینکه مجبور باشه توضیح اضافه تری بده.بدون اینکه مجبور باشه شنونده ی درد دلاشو درباره حق به جانب بودنش یا نبودنش قانع کنه.هیچ شنونده ای وجود نداره،همه یا قاضین یا وکیل... چشم ها همه جا هستن. دست هرکس یکی یه ذره بین هست.همه آماده ی برخوردن...برخورد یه جمله،ی
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!
شهر سوال ـ غنا یعنى ترجیع صدا به نحوى که مناسب با مجالس لهو باشد که از
گناهان بوده و بر خواننده و شنونده حرام است. ولى موسیقى، نواختن آلات آن
است که اگر به نحو معمول در مجالس لهو و گناه باشد، هم بر نوازنده و هم بر
شنونده حرام است. و اگر به آن نحو نباشد، فى‌نفسه جایز است و اشکال ندارد.بخش سایر مسائل شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
خیلی وقت است که مستقیم حرف نزده‌ام و طفره رفتم و حرف‌هایم را پیچاندم دور خودم؛ طوری که گاهی خودم هم یادم می‌رود منظورم از گفته‌ها و نوشته‌هایم چه بوده؛ گاهی این حرف‌های پیچ‌دار گردنم را می‌گیرند و آن‌قدر فشار می‌دهند که دیگر نه می‌توانم حرف بزنم و نه گوش دهم. حرف‌هایم دیگر مهم نیستند...
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
گاهی به سیاق گذشته احساساتی میشم و دلم میخواد حس درونی خودم را بگم یا بنویسم .
مواردی به ندای دل گوش میدم و مینویسم . بعد قبل از خواندن مخاطبان غیر فعالش میکنم .

اما اغلب به بازگویی با خودم اکتفا میکنم . 
سرکوب احساسات نه اما کنترل کردن و مدیریت را قبول دارم .

گفتن حرف هایی که شنونده ای نداره بیفایده است . اتلاف احساس و حرام کردن واژگانه .
خیلی وقته دیگه قدم اول را من برنمی دارم ...

برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغ
مباحثه در لغت معنای نسبتاً متعددی دارد.  یکی از معناهای مباحثه مناظره است و دیگری با یکدیگر پژوهیدن علم، با یکدیگر بحث کردن می  باشد.  همیشه معتقد بوده و هستم که مباحثه با انسان های متعصب راه به جایی نمی برد. چرا که تعصبات اجازه تفکر منطقی را از ذهن فرد (گوینده یا شنونده)  می گیرد و به جای آن، مغلطه را جایگزین خواهد کرد . در این حالت ،نه دردی دوا می شود و نه مباحثه به جریان می افتد.  

ادامه مطلب

برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که
«٣٨»هُنالِکَ‌ دَعا زَکَرِیّا رَبَّهُ‌ قالَ‌ رَبِّ‌ هَبْ‌ لِی مِنْ‌ لَدُنْکَ‌ ذُرِّیَّةً‌ طَیِّبَةً‌ إِنَّکَ‌ سَمِیعُ‌ الدُّعاءِ در این هنگام زکریّا(که این‌همه کرامت و مائده آسمانى را دید) پروردگارش را خواند و گفت:پروردگارا! از جانب خود نسلى پاک و پسندیده به من عطا کن که همانا تو شنونده دعائى. نکته‌ها: چنانکه قبلاً ذکر شد،مادر مریم با همسر زکریّا خواهر بودند و هر دو عقیم و نازا.مادر مریم با دیدن صحنه‌ى
ادامه مطلب
امشب شب خیلی خوبی بود. یه جمع صمیمی و گرم من دوسشون دارم واقعا. این مشکل منه که نمیتونم راحت ارتباط برقرار کنم. معاشرت سخته برام وگرنه حتی بچه ها هم راحت تر از من حرف میزنن میگن و میشنون. من فقط شنونده ام تازه اگه درت بشنوم. خلاصه که همین خوش گذشت روحیمون عوض شد به خصوص مامان که درگیر رفتنو اومدن خونه بابابزرگمه براش انگار لازم بود. باید بخوابم فردا صبح زود پاشم. خیلی خسته ام. 
به این نتیجه رسیدم که من شنونده ی خوبی به نظر میرسم.میگم به نظر میرسم چون واقعا  اینطوری نیستم. یعنی هستم ولی ماکزیمم تا یه ربع، بیست دقیقه . بیشتر از این طول بکشه خود به خود تمرکزم از دست میره.وقتی یکی شروع میکنه باهام صحبت کنه بهش دقت میکنم، حتما باید به چشمهاش نگاه کنم و با تکان دادن سر یا مثلا گفتن  خب ، اره میدونم  یا مثلا درسته و اینا میذارم خوووب هر چی تو ذهنشه بگه و بدون پریدن وسط حرفش اجازه میدم صحبتشو کامل کنه. این مسئله تو داروخونه
عوارض خودارضایی از نظر علمی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
خودارضایی مضر نیست اما Telegraph
اعتیاد با خودارضایی خسارت های زیادی از مشاهده جسمی و جنسی با تنها اهل عوارض جسمی خود ارضایی یکی از اثرات روانی خود ارضایی. خودارضایی سر رضا ‌های دینی یک مسئله تابو دوست با دیدگاه علمی رفتاری قابل گرفتن سر پیش شرایط حالِ موجود جامعه و رده شنونده ِ این مقاله این بدین.
ادامه مطلب
از زمانی که دیدم تو را همانند چراغی خانه ام را روشن کردی در تاریکی های محض شب های تنهایی و بی کسی، آمدی و شدی سبب، که دوست بدارم این سیاهی مطلق را . نه ،نه فقط چراغ خانه بلکه چراغ دل من شدی ، اما حال... .در پیچ و تاب حوض برای چندمین بار خانه ی کوچک، آسمانی، بدون ابرم را دور زدم که نگاهم به خورشید افتاد ، آرام آرام گل روغنی خورشید به پوست پرتقالی تبدیل شد و پایین و پایین تر رفت وآسمان را تنها گذاشت.رنگ آبی آسمان به سیاهی تبدیل شد و سکوتی محض بر دل آسم
عجب سهم بزرگی داریم از آزادی.یک شبه، یا بهتر بگم یک دقیقه‌ای ارتباطمون رو با تمام جهان از دست دادیم. با این اوضاعی که برای اینترنت درست شده نه می‌تونم بخونم، نه بنویسم، نه کار کنم، نه با کسی در ارتباط باشم. مثل این می‌مونه که همه‌ی دارایی‌هام از دست رفته باشه :) در حال حاضر تنها صفحه‌م همینه که از اول هم قرار نبوده برای چیزی جز شعر و متن ادبی استفاده شه. همه‌ی حرف‌های شخصیم رو دارم فقط و فقط برای خودم می‌نویسم. بدون خواننده، بدون شنونده، ب
نمی دانم چرا آدم ها با هم حرف نمی زنند؟چرا در زمان ناراحتی سکوت می کنند و قهر را بر حرف ترجیح می دهند!باورداشته باشید ،تمام مشکلات و سوء تفاهم ها از همین حرف نزدن ها و استفاده نادرست و نابجا از کلمات شروع می شود.قدرت کلمات را نادیده نگیرید،گاه با چند جمله ی زیبا و احساسی می توانید تمام موانع و فواصل میانتان را از بین ببرید،فقط کافی است جادوی کلمات را باور داشته باشید.آنچه از دل برآید ،لاجرم بر دل نشیند حرفی که با باور درونی به شنونده زده می شو
رادیو در عین سادگی توانست در میدان مبارزه با وسایل جمعی پس از خود و وسایل ارتباطی مدرن امروز همچنان محبوب و جذاب باقی بماند و پیروز و سرافراز به راه خود ادامه بدهد .
رمز ماندگاری رادیو سادگی ، صمیمت و در همه جا و در همه وقتی در دسترس بودن است .
روز جهانی رادیو یک رویداد سالانه است که در ۱۳ فوریه، برگزار می‌شود. این روز توسط یونسکو نامگذاری شده است.
رادیو کمک می کند تا صدای گروه های محروم و در حاشیه مانده به گوش همه برسد، رادیو به آموزش بی سوادان
     وقتی شخصی برای خرید کالا یا خدمات به محلی مراجعه می‏کند در اصل برای رفع یک نیاز مراجعه کرده و کمتر هستند کسانی که بی دلیل دست به خرید کالا یا خدمات بزنند؛ به همین دلیل باید به آنها توجه کرد و صحبتشان را شنید. در اصل اگر در مقام یک فروشنده هستید سعی کنید ابتدا شنونده خوبی باشید چراکه این برای شما هم بهتر است، وقتی قبل از اینکه سخنی به میان آورید حرف های مشتری را خوب بشنوید آنگاه می‏ توانید در کمترین زمان بهترین کالا یا خدمت مورد نیاز شخص
من راز یکی از دوستانم را فاش کردم و بعد از
فهمیدن گناهم پشیمان شده و توبه کردم. از آنجایی که این کار حق الناس غیر
مالی ست و مطرح کردن آن با دوستم موجب کینه و دشمنی می شود، نمیدانم چکار
کنم و چطور حلالیت بطلبم. آیا طلب مغفرت و انجام اعمال صالح برای دوستم
کافی ست؟ و آیا می توانم برای جلوگیری از انتشار این مطلب و حفظ آبروی
دوستم، حرفم را پس بگیرم و بگویم که دروغ گفته بودم؟

پاسخ:

اینکه افشای اسرار دیگران کار بسیار ناپسندی بوده و شما اشتباه کر
     وقتی شخصی برای خرید کالا یا خدمات به محلی مراجعه می‏کند در اصل برای رفع یک نیاز مراجعه کرده و کمتر هستند کسانی که بی دلیل دست به خرید کالا یا خدمات بزنند؛ به همین دلیل باید به آنها توجه کرد و صحبتشان را شنید. در اصل اگر در مقام یک فروشنده هستید سعی کنید ابتدا شنونده خوبی باشید چراکه این برای شما هم بهتر است، وقتی قبل از اینکه سخنی به میان آورید حرف های مشتری را خوب بشنوید آنگاه می‏ توانید در کمترین زمان بهترین کالا یا خدمت مورد نیاز شخص
مغالطه‌ی اشتراک لفظ
سعادت غایت زندگی انسان است. 

غایت زندگی انسان مرگ است. 
پس سعادت انسان همان مرگ است. 
کشف مغلطه: مشترک دانستن معنای غایت در مقدمه اول و دوم، در حالی که غایت در جمله اول به معنای هدف نهایی افرینش انسان است و در جمله اول عاقبت نهایی زندگی در دنیا است. از این جهت حد وسط رعایت نشده است. 

این مغالطه شایع ترین و رایج ترین مغالطه است که محدود در اسم نیست بلکه در فعل و حرف نیز اتفاق می افتد.
مغالطه‌ی اشتراک اسم، مثل:
او و همسرش پن
این کلیپ صوتی رو شنیدید که یه خانم جلسه ای داد و هوار میکنه که عیب از خودته، به خاطر همین اخلاقت ه که ...
این سیستم محاکمه و رای صادر کردن خیلی بده.
مخصوصا وقتی خودت شنونده این حرف ها باشی.
دلت شکسته از اتفاقات و بدبیاری ها، بعد یکی بیاد بگه عیب از خودشه
حس میکنی خروارها خاک روی سرت سرازیر شده.
یکی از دوستان داشت فایل های جذابیت درونی رو گوش میداد، میگفت بخشی از بدبیاری ها ماحصل حس درونی تو و عدم امنیتی ه که در ناخوداگاه ت به خاطر اتفاقات بد گذشت
میگن زندگی سرعت گرفته و مردم مدام در حال تلاش و رفتن هستن.چند وقتی بود داشتم بهش فکر میکردم طوری که سعی کردم سرعتم رو کم کنم.البته من کلا سرعتم کمه در مقایسه با بقیه.سرعت زندگی رابطه مستقیمی با آرامش داره به نظرم.سرعتم که کم شد،اروم تر شدم و تونستم بهتر ماجراها رو ببینم و به خودم کمی مسلط‌تر بشم.این وسط به دوست و رفیق قدیمی‌م سر زدم یعنی سینما و در کنارش سریال که منو یاد بچگیم میندازه،زمانی که برای ماجراجویی داستان میخوندم.
حرف دیگه‌ای نیست.

»فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ »
  آری خداوند بشارت داده شنونده ای را که خوب می شنود و برمی‌گزیند بهترینش را...
  پس تکلیف شنونده، خوب شنیدن است اما گوینده چه تکلیفی بر دوش دارد؟!
 "خوب گفتن"و "خوب به گوش رساندن" و چه بسا دومی کاری دشوارتر باشد، چرا که در دنیای امروز هجوم اخبار و اطلاعات، بازار شایعات را گرم و افراد را آماج اتهامات ناروا قرار می دهد.
   از این رو بر آن شدیم تا جمعی از دغدغه‌م
همون قدر که تنبیه چیز ناخوشایندیه، تشویق هم هست. احساس خوبی بر می انگیزه، و همین باعث می شه که اشتباه بودنشو نفهمیم.
مسیله اینه که باید متوجه بود که به آدما نباید جهت داد، بذاریم راه خودشونو برن. حالا چه خوشایند ما باشه و چه نباشه.
یه مسیله دیگه هم اینه که شاید باید تمام این قضایا رو به پای گوینده گذاشت. در واقع گوینده داره با احساساتش دست و پنجه نرم می کنه در اون لحظات. و خب به شنونده ربطی نداره جز اینکه اگه بخواد در کنار گوینده و احساساتش قرار

"خوب گفتن"و "خوب به گوش رساندن" و چه بسا دومی کاری دشوارتر باشد، چرا که در دنیای امروز هجوم اخبار و اطلاعات، بازار شایعات را گرم و افراد را آماج اتهامات ناروا قرار می دهد.
گاهی‌اوقات در زبان فارسی برای گرفتن تأیید گفته‌های خود از جانب شنونده یا خواستن نظر او، در آخر جمله‌ی خبری از جملات کوتاه پرسشی «مگه نه» و «اینطور نیست» استفاده می‌شود که به اصطلاح بدان "سوال ضمیمه" (در اینگیلیسی: question tag) می‌گوین. در زبان گیلکی این وظیفه بر عهده فعل «نیه» است. چند مثال:

ایمروزِ هوا دیروزِ جا سردتره، نیه؟(فارسی: هوای امروز از دیروز سردتره، اینطور نیست؟)

تی پئر بانک کار کؤنه، نئه؟(ف: پدرت بانک کار می‌کنه، مگه نه؟)

تی
موعظه و حکمت: «تفاوت موعظه و حکمت در این است که حکمت تعلیم است و موعظه تذکار، حکمت برای آگاهی است و موعظه برای بیداری، حکمت مبارزه با جهل است و موعظه مبارزه با غفلت، سر و کار حکمت با عقل و فکر است و سر و کار موعظه با دل و عاطفه، حکمت یاد می‌دهد و موعظه یادآوری می‌کند، حکمت بر موجودی ذهنی می‌افزاید و موعظه ذهن را برای بهره‌برداری از موجودی خود آماده می‌سازد، حکمت چراغ است و موعظه باز کردن چشم است برای دیدن، حکمت برای اندیشیدن است و موعظه برا
روز ۲۴ مهر۹۷ شنونده سخنان استاد حسن عباسی عزیز بودیم . موضوع برنامه .زندگی دوم جامعه دوم بود و بخشی از جلسات ۳۰۰تا۴۰۰ کلبه کرامت یا موضوع سبک زندگی و زنای ذهنی ارائه شد . کلبه کرامتهای کامل رو از سایتشان دریافت کنین
این جلسه در سالن اجتماعات مجموعه انجمن اسلامی دانش آموزان در خیابان ابوحامد کرمان برگزار شد ... 
در دورهٔ ابتدایی با مفاهیم حساب و هندسه آشنا شدید. در دورهٔ اوّل متوسطه از دانش ریاضی خود استفاده می‌کنید و آن را به کار می‌برید تا معلومات ریاضی خود را افزایش دهید؛ اما چگونه باید ریاضیات را آموخت؟برای یادگیری ریاضی، خودتان دست‌به‌کار شوید؛ در کلاس نقش فعّالی داشته باشید؛ فقط شنونده بودن کافی نیست. فعالیت‌های کتاب درسی به شما کمک می‌کنند تا در جریان کلاس سهیم باشید. متن فعالیت‌ها را با دقّت بخوانید و به‌صورت فردی یا گروهی کارهای خوا
روزانه یا در طول هفته موسیقی‌های مختلفی را می‌شنویم. ممکن است پاپ باشد یا کلاسیک، راک، محلی یا الکترونیک و مدرن. اما آنچه ناخودآگاه رخ می‌دهد، نوع شنیدن هرکدام از این موسیقی‌هاست. واکنشی که انسان در مقابل هر سبک از موسیقی نشان می‌دهد. یا به بیان استاد «نادر مشایخی»: شِنَوِش - روشِ شنیدن.
مثلا در یک کنسرت راک، نشستن روی صندلی و با دقت گوش دادن آن‌چنان متعارف نیست! این نوع موسیقی شما را وامی‌دارد با آن تعامل داشته باشید و هم‌گام و هم‌ضرب ب
دیگر خسته کننده شده است که بگویم: خورشید از زندگی من غروب می کرد و من لب پنجره در انتظار طلوع تو بودم.با اطمینان به شما می گویم، او نمی آید. شاید از خودش می پرسد: چرا بیام؟! من هم درجواب بگویم: من بی کس و تنها در اتاق تاریکی نشسته ام و با دستهای بلند تو را محتاج می کنم اما خداوند تو را به من نمی بخشد.  تکراری نیست؟ از تکرار کردن چیزی متنفرم. و شاید اکنون از دوست داشتن تو، شکسته ام زمانی که می خواستم تو را در افکارم بسازم. ولی یک عاشق که از عشقش درمون
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
چیزی که آدم رو پیر می‌کنه، گذر زمان نیست، حرف نزدنه. مگه آدم چقدر می‌تونه حرف رو حرف بذاره و بریزه توی خودش؟ کلمه روی کلمه بچینه و شهر و کوچه‌هاش رو بالا پایین کنه؟ آدم هر چقدر صبور، هر چقدر توو دار، یه جایی بالاخره کم میاره. یه جایی می‌بینی خسته‌ای از این خودت و خودت بودن، از این بی‌شنونده بودن. مثل آدم در حال سقوط، دست می‌ندازی که فقط پیداش کنی. در حد دو کلمه. در حد یه سلام و خداحافظی ساده، در حد اینکه فقط به خودت قوت قلب بدی که آروم باش، یک
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: حتما شما هم در اطراف تان افرادی را دارید که بسیار محبوب اند به طوری که دوست دارید همیشه با آنها در تماس باشید. اگر به شخصیت این افراد نگاهی بیاندازید، خواهید دید که برخی رفتارها در تمام آنها مشترک است. افرادی که از نظر اکثریت جذاب اند، به اصطلاح کاریزما دارند. اگر دوست دارید که با عادات رفتاری افراد جذاب آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.
آنها شنونده خوبی هستند
افراد جذاب، شنونده های خوبی هستند. زمان
دانلود آهنگ آندیا اما نشدهم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { اما نشد } با صدای دلنشین هنرمند محبوب آندیا باشید.
دانلود آهنگ آندیا به همراه متن و بهترین کیفیت از رسانه لاله موزیکDownload New Song : Andia | Ama Nashod With Text And The Best Quality In lalehmusic
ادامه مطلب
در آینده من فکر میکنم به امید خدا،بتونم یه نوازنده ی خوب و محبوب((نه،معروف))بشم و بتونم آموزش صحیح گیتار رو تو ایران ترویج بدم و مردم ایران رو با موسیقی کلاسیک آشنا کنم.
تو کنسرتامم شنونده های زیادی بیان و از شنیدن موسیقی کلاسیک لذت ببرن.
# Arezoo
پ.ن :  این پست از نویسنده غیر حضوری و دوست خوبم  آرزو جون یود . با آرزو موفقیت و تندرستی برای دوست خوب مجازی !

پدرم از اینکه عصبانی بشوم بیزار است. از ابتدای زندگی هم آرام و سربه زیر بوده است.
امروز با اشمئزازی که هرگز در او ندیده بودم گفت:"انقدر کم تحمل نباش جوان. هر وقت گله داشتی، هر وقت از وضعیتت راضی نبودی، فکر کن دور از جانت خدا تو را الاغ خلق میکرد و هزار آدم بی سر و پا سوارت میشدند! فکر کن موجودی بدشانس و بی زبان بودی که عقاب تا آسمان میبردت و رهایت میکرد تا زمین بخوری و تلف شوی و ارتجالا یک لقمه چربت کند! یا فکر کن مورچه نیم قدی بودی که یک آدم نه تن
تا
حالا فکرکردید چرا با دیگران حرف می زنیم. خب معلومه، می خواهیم ارتباط
برقرار کنیم، اطلاعات بگیریم و کارهایمان را انجام دهیم. لازمه زندگی
اجتماعی برقراری ارتباط است که جز با حرف زدن و برقراری ارتباط کلامی،
امکانپذیر نیست. چگونه حرف بزنیم تا بیشترین تاثیر را در
شنونده بگذاریم؟ مهمترین مسئله در حرف زدن این است که شفاف و بدون ابهام
صحبت کنید یعنی رک و صریح اللهجه باشید. هنگام صحبت کردن از موارد زیر
پرهیز کنید:
- زیر لب سخن گفتن، مسلما دیگ
از 8:40 تا 9:17 یه نفس حرف زد پشت تلفن. تمام این مدت مثل آقای همساده، با خنده و کرکر از چالشهای سال اولش میگفت... می گفت از اکیپ 6 نفره شون، از خرید رفتناشون، از آشپزیهاشون، از شاخ شدن واسه پسرهاشون.
اندر دل من با گفتن هر فالت سال اولی بودنش، موجی از خاطرات غم و خامی  توام با شیرینی رسوب میکرد و مثل مادربزرگها لبخند میزدم.
من تمام این مدت فقط شنونده بودم و گوینده ای که به زور هیجان میداد به کلمه ی "خب؟ "
هاریسون عفونی جلوی چشمم و نثر دشوارش، ریاضی عموم
شاهد و مهربونیاش برای شما.گوش شنونده‌ش برای شما.نگاه های پر از مهر برای شما.راه‌حل دادن ها،تایید کردن ها ، تکذیب کردن ها ،اجازه دادن ها برای شما.پررویی و راحت سوال پرسیدن ها و خجالت نکشیدن ها برای شما .استرس و تپش قلب نداشتن و پیش مشاور مدرسه  نرفتن برای شکایت از درد برای شما .شوخی کردن و به او برنخوردن برای شما.حتی‌منتظر ایستادن و مدام راه پله ها رو نگاه کردن ها هم برای شما.تا جایی که زبانتان برای پرسیدن و گفتن یاری می دهد هم کنایه بزنید و سو
به عنوان شنونده داستان های طولانی و مفصل در طول دوران کودکی ات، فرزندم، نخست باید بدانی که افسانه چیست!
ما مردمان ناملایمتی های زیادی را در زندگی تجربه می کنیم. در لابه لای تمام این لحظات منحوس دلگرمی ای لازم است برای تجدید قوا و تجربه خوشحالی ولو برای لحظه ای. در چنین زمان هایی ما به افسانه ها پناه می بریم. داستان هایی که واقعی نیستند اما با واقعی بودن تنها یک سر سوزن فاصله دارند. اتفاقاتی که برما گذشته اند و کاملا حقیقی هستند اما ما حدوثشان
این روزها، تقریبا هر کسی که حالم رو می‌بینه بعد از کمی حرف زدن، ازم میپرسه مگه اون چی داشت که تو دوستش داشتی؟
حق دارن.
هیچ وقت چهره جذابی نداشت. بسیار درونگرا بود. شاید اگر من هم یکسال با او دوست نبودم، هیچ وقت نمیتونستم اینطور دوستش داشته باشم.
اما اون روزهایی که من دوستش داشتم، او دریایی در درون داشت: شریف بود و این چیزی نیست که این روزها زیاد ببینی. بخشنده بود. دوست داشتنی و مهربان بود. صبور بود.شنونده خوبی بود. محبت کردن بلد بود. و من قانع بو
باورنکردنی ترین طلاق‌های جهان
در این مطلب نگاهی می کنیم به عجیب ترین طلاق های جهان که باورکردنشان سخت است.
انگیزه‌ها و دلایل برخی طلاق ها آن‌قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید برای قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد.

دادگاه خانواده را می‌گوییم، زنانو مردانی که راهی آن می‌شوند تا به زندگی‌شان پایان دهند و هر کدام دلیلی برای این جدایی دارند، اما بعضی از این دلایل به قدری عجیب و خاص است که بیشتر از تلخی طلاق، خنده روی لب می‌

- اگر کسی فقط یک دوست داشته باشد که در مواقع لزوم بتواند به او تکیه کند و روی حمایت او حساب کند ممکن است روزی این فرد خسته شود یا به هر دلیلی در دسترس نباشد، پس بهتر است که هر کس چند دوست نزدیک و قابل اعتماد داشته باشد.

- طبیعی است که انسان‌های مختلف، کارها و خدمات متفاوتی می‌توانند ارایه کنند، مثلا داشتن یک دوست که از درایت و منطق خوبی برخوردار است و در موقع لزوم مشاوره فکری مناسبی می‌تواند ارایه کند، در کنار داشتن دوستی مهربان و دلسوز که
بگذار این بار بنویسم، بگذار جور دیگر بنویسم، بگذار تمام، نه بخشی از این ذهن آشفته را بیرون بریزم.
بگذار عمری تنها حرف زدن و تنها شنونده بودن را دور بریزم.
بگذار این بار از خودم و برای خودم بنویسم.
بگذار این بار در تحسین این من بنویسم
بگذار تا این ذهن نوشته ها حک شوند تا این من کمی سبک شود.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * رابطه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا روزگار باشید.
دانلود آهنگ علیرضا روزگار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Roozegar called Rabeteh With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علیرضا روزگار به نام رابطه

علیرضا روزگار رابطه
مدیاک ››› علیرضا روزگار ››› دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه

منبع : https://mediac.ir/%d8
دانلود آهنگ سامان جلیلی پس من چی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پس من چی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سامان جلیلی باشید.
دانلود آهنگ سامان جلیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Saman Jalili called Pas Man Chi With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سامان جلیلی به نام پس من چی

سامان جلیلی پس من چی
مدیاک ››› سامان جلیلی ››› دانلود آهنگ سامان جلیلی پس من چی
این روزها بیشتر از هروقت دیگه ای دلتنگ نسترنم... دلتنگ لحظه هایی که بپرسه چته و من بی مقدمه همه ی اون چیزی که تو دلم هست رو بریزم بیرون و اون فقط زل بزنه به من و گوش بده... اصن آدم گاهی وقتها فقط دو تا گوش میخواد که براش حرف بزنه و بعدش هیچی نشنوه، شاید برای همینه که زیر دوش آب حرفت میاد و گوشت شنونده همه دلتنگی های قلبت میشه.
دلم میخواد توی همه کلافگی ها و خستگی هام برگردم به گذشته وُ بشینم پشت میز تحریرم، نور مانیتور بیفته توی صورتم و زل بزنم به چ
امیر علی راه گم کردیدانلود آهنگ امیر علی به نام راه گم کردیهم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { راه گم کردی } با صدای دلنشین هنرمند محبوب امیر علی باشید.
دانلود آهنگ امیر علی به همراه متن و بهترین کیفیت از رسانه فاز موزیک
Download New Song : AmirAli | Rah Gom Kardi With Text And The Best Quality In Faazmusic
ادامه مطلب

اینکه آدما میان و میرن تو زندگیت خیلی خوبه از بعضیاشون یادگاری به یاد میمونه از بعضی هم خاطره
اینکه میان و میرن همیشه هست و همیشه هم هر کسی میاد یه روزی میره و این موضوع قطعیت داره چون هر کسی قراره یه درسی به آدم بده حالا اینکه چه درسی و از چه کسی بگیری کلی حرف داره

یکی از توصیه‌های نلسون ماندلا به کسانی که می‌خواهند رهبر باشند، این است که آخرین کسی باشید که صحبت می‌کند.
نلسون ماندلا نه‌تنها در کشور خود بلکه در سطح جهان به عنوان یک رهبر مورد احترام است. یکی از توصیه‌های نلسون ماندلا به کسانی که می‌خواهند رهبر باشند، این است که آخرین کسی باشید که صحبت می‌کند. به جای توصیه مرسوم «شنونده خوبی باشید» یاد بگیرید «آخرین نفری باشید که صحبت می‌کند». این کار دو مزیت دارد؛ اول به همه افراد این اجازه را می‌د
ابو ابراهیم سمرقندی ما را خبر داد، گفت: به جناب منصور گفتم: مراد خداوند از اینکه فرموده الف لام میم چیست؟! فرمود: آن مانند سخن یکی از شماست هنگامی که با بلندگو سخن می گوید، پس پیش از آنکه سخن خود را آغاز کند می گوید: ❗️یک دو سه❗️ تا بداند که صدا می رسد و تا شنونده سکوت و توجه کند!... 
مناهج الرسول صفحه 43
‼️آری! اینست علامه تقلبی کسی که مریدانش دشمنان اورا حرامزاده میدانند... کسی که در منجلاب جهل گیر افتاده و تقلا میکند
اشارتی باشد برای عاقلان و
دانلود آهنگ جدید علی سورنا مهران
هم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { مهران } با صدای دلنشین هنرمند محبوب علی سورنا باشید.
دانلود آهنگ علی سورنا با بهترین کیفیت از رسانه ♪♪ نیکان موزیک ♪♪
Download New Song : Ali Sorena | Mehran With Text And The Best Quality In NikanMusic

ادامه مطلب

دانلود آهنگ مرتضی اشرفی مثل تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مثل تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مرتضی اشرفی باشید.
دانلود آهنگ مرتضی اشرفی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Morteza Ashrafi called Mesle To With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مرتضی اشرفی به نام مثل تو

مرتضی اشرفی مثل تو
مدیاک ››› مرتضی اشرفی ››› دانلود آهنگ مرتضی اشرفی مثل تو

منبع : https://mediac.ir/%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%
دانلود آهنگ جدید علی سورنا مهران
هم اکنون شنونده اثر جدید و فوق العاده زیبای { مهران } با صدای دلنشین هنرمند محبوب علی سورنا باشید.
دانلود آهنگ علی سورنا با بهترین کیفیت از رسانه ♪♪ نیکان موزیک ♪♪
Download New Song : Ali Sorena | Mehran With Text And The Best Quality In NikanMusic

ادامه مطلب
دانلود آهنگ محسن چاوشی بی نام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بی نام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , محسن چاوشی باشید.
دانلود آهنگ محسن چاوشی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mohsen Chavoshi called Bi Nam With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بی نام محسن چاوشی

محسن چاوشی بی نام
مدیاک ››› محسن چاوشی ››› دانلود آهنگ محسن چاوشی بی نام

منبع : https://mediac.ir/آهنگ-محسن-چاوشی-بی-نام/
گاهی باید بگی ،گاهی هم نباید بگی .
باید بگی چون گفته های قبلیت فقط سوتفاهم بوده .باید بگی تا بشویی از زندگی خودت و دیگری گرد و غبارِ بدبختی را .باید بگویی تا زیبا تر شود دنیا .تا خطر کنی .باید حرف هایی را زد .

گاهی نباید بگویی .گاهی همان موقعی است که حرف هایت هیچ نتیجه ای در شنونده اش ندارد یا از آن بدتر وقتی دیگر نمی خواهد حرف هایت را بشنود .حتی اگر جملاتت با زیباترین مفاهیم ِ انسانی آغشته شده باشد .

برزخ زندگی آن جاست که نمی دانی که حرفی که د
در این ویدیو درباره 8 ایده تولید محتوا صحبت کردم که اگربه نکاتی که گفتم رعایت کنید می تونید همین الان برای کسب و کار خودتون تولید محتوا ارزشمند داشته باشید . از شما می خوام به تمام این نکات دقت کنید و سپس در کسب و کارتون اجرا کنید و یادتون باشه فقط یک شنونده نباشید تا اجرا نکنید نمی تونید تاثیراتش رو در کسب و کارتون مشاهده کنید .
خیلی ها میگن آقای اعتمادی ما می دونیم که باید برای کسب و کارمون شروع کنیم به تولید محتوا کردن و اگر محتوای خوب تولید
دانلود آهنگ علی لهراسبی نشد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نشد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علی لهراسبی باشید.
دانلود آهنگ علی لهراسبی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Lohrasbi called Nashod With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علی لهراسبی به نام نشد
خیلیا رفتن کسی مثل منم تنها نشدسعیمو کردم فراموشت کنم اما نشدقلب سرد منطقیم حالا خرافاتی شدهگریه هام و خنده هام دیگه با هم قاطی
دانلود آهنگ یوسف زمانی شب موهات
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * شب موهات * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , یوسف زمانی باشید.
دانلود آهنگ یوسف زمانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Yousef Zamani called shabe moohat With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه یوسف زمانی به نام شب موهات

یوسف زمانی شب موهات
مدیاک ››› یوسف زمانی ››› دانلود آهنگ یوسف زمانی شب موهات

منبع : https://mediac.ir/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA
دانلود آهنگ ایهام تاب و تب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تاب و تب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایهام باشید.
دانلود آهنگ ایهام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ehaam called Taab O Tab With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه ایهام به نام تاب و تب
امشب از دیدن منهمه انگشت به دهان میمانندهمه خوب حال مراحال و احوال مرا میدانندگل نیلوفر من آتشی تازه بیا بر پا کن من که در تاب و تبم تو بتاب
دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * این عشقه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called In Eshghe With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بهنام بانی به نام این عشقه

بهنام بانی این عشقه
مدیاک ››› بهنام بانی ››› دانلود آهنگ بهنام بانی این عشقه

منبع : https://mediac.ir/%d8%a2%d9%87%d9%86%da%a
دانلود آهنگ مسعود صادقلو گل بی عیب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * گل بی عیب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مسعود صادقلو باشید.
دانلود آهنگ مسعود صادقلو به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Masoud Sadeghloo called Gole Bi Eib With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مسعود صادقلو به نام گل بی عیب
گل بی عیب خداست منم ایراد داشتماما ای کاش میدیدی چقدر دوست داشتمکاش یه کم فرق داشتیکاش یه کم درک داشتی
دانلود آهنگ ایوان بند بری که برنگردی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بری که برنگردی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایوان بند باشید.
دانلود آهنگ ایوان بند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Evan Band called Beri Ke Barnagardi With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه ایوان بند به نام بری که برنگردی

ایوان بند بری که برنگردی
مدیاک ››› ایوان بند ››› دانلود آهنگ ایوان بند بری که برنگردی

من
پریشب رفتم آرایشگاه پیش محمود ، 3 تا از جوانان غیورِ همسایه هم توی مغازه بودن و با هم می گفتن و می خندیدن ، دورادور هم رو می شناختیم ولی من صحبت نمی کردم و فقط روی صندلی نشسته بودم و محمود هم مشغول اصلاح موهام بود . بیشتر حکم شنونده داشتیم و حرف اون سه عزیز رو می شنیدیم و گهگاهی هم می خندیدیم . حقیقتش با شنیدن بعضی حرف ها زمینه قضاوتی برام به وجود اومد و لحظه ای احساس منفی نسبت بهشون پیدا کردم تا این که هر 3 اون عزیزان گفتن بریم تو شهر دوری بزنیم ک
به نظرم شبکه ۳ مواقعی که دربی پخش میشه یه آرم ۱۸+ بزنه گوشه تلویزیون تا جوونهای بیگناه مردم بیننده و شنونده اینهمه فحش و کتک کاری و الفاظ رکیکی که استفاده میشه نباشن.
حتی میشه پیشنهاد کرد امتیاز رفت و برگشت این بازی رو بین دو تیم تقسیم کنن و بازی برگزار نشه یعنی هرچی ما دیدیم خطا بود و اعتراض و تمارض، واقعا خودشون هم لذت میبرن از این بازی که میکنن؟ حداقل یه ورزش اینه که ورزشکار خودش از عملکرد خودش راضی باشه و لذت ببره.
بازیهای جام ملتهای آسیا ه
«آشغال» یک جورهایی فحش است. هنوز هم در بعضی نزاع ها استفاده می شود و طرف شنونده را به خشم می آورد. آشغال هنوز هم یکی از بی ارزش ترین موجودات زندگی ماست. اما در ازای همین آشغال، یک مشکین شوی پرسیل، یک پودر پلی واش اکتیو و یک شامپوی مولتی ویتا گلرنگ نصیب ما شد. همه این ها در ازای تحویل کاغذ و مقوای دور ریزی که جدا کرده بودیم.
چند روز پیش یاد روزهایی افتادم که روش دور انداختن کیسه های زباله منازل، پرتاب از پنجره در جوی جلوی منزل و در متمدنانه ترین ح
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی دلم میره برات
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دلم میره برات * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Delam Mireh Barat With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ میثم ابراهیمی به نام دلم میره برات
آخ داره دلم میره براتجز من نباید کسی تورو بخواد

میثم ابراهیمی دلم میره برات
مدیا
دانلود آهنگ جدید علیرضا پویا من و تو به صورت کامل
در این ساعت شنونده ♫ اهنگ شدی عشق دلم خودم عاشقتم به نام من و تو با صدای هنرمند علیرضا پویا به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Alireza Pouya | Mano To With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ترکی سیمگه یانکی
Download Song Beautiful Simge Named Yankiاینک شنونده این موزیک بسیار زیبا و پرطرفدار ترکی با سرعت بالاو به صورت کاملا رایگان دریافت کنید گوش بدینش وازش لذت ببریدالان آهنگ ترکی یانکی با صدای سیمگه واقعا زیباستبا دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ لینک مستقیمسیمگه یانکی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ یاسین ترکی دوست معمولی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دوست معمولی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , یاسین ترکی باشید.
دانلود آهنگ یاسین ترکی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Yasin Torki called Dooste Mamooli With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه یاسین ترکی به نام دوست معمولی

یاسین ترکی دوست معمولی
مدیاک ››› یاسین ترکی ››› دانلود آهنگ یاسین ترکی دوست معمولی

منبع : https:
دانلود آهنگ جدید مهراد جم خیالت راحت
هم اکنون شنونده سوپرایز ویژه رسانه وبها ♫ دانلود اهنگ خیالت راحت با صدای مهراد جم به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
ملودی : مهراد جم |  تنظیم قطعه ، میکس و مستر : مسعود جهانی
Download New Music BY : Mehrad Jam | Khialet Rahat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Webha

ادامه مطلب
بسیاری از مدیران گمان می کنند کارکنان شان به علت عدم رضایت از حقوق
دریافتی کار را ترک  می کنند. یک تحقیق بر روی 20000 کارمند که استعفا داده
اند، نشان می دهد که مهم ترین دلیل برای ترک شغل، رفتار نامناسب سرپرستی و
یا به عبارت دیگر مدیران ناشی است. یکی از مهم ترین فاکتورهای رفتار نامناسب سرپرستی، همانا ارتباطی نامناسب است. در این مطلب هفت شاخص و عامل ارتباطی مدیریت مورد بررسی قرار می گیرد:
1– شنونده بهتری باشید.
2- به کارکنان خود زمان اختصاص دهید
دانلود آهنگ روزبه بمانی تنهایی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تنهایی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , روزبه بمانی باشید.
دانلود آهنگ روزبه بمانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Roozbeh Bemani called Tanhaee With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه روزبه بمانی به نام تنهایی
رفتنت نزدیکهچون دلم آشوبهچون درست چن وقتهخیلی حالت خوبهدستمو نمیگیرییعنی قلبت اینجا نیستعشق من خانومم درد تو اینا
دانلود آهنگ امید حاجیلی زیم زیم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * زیم زیم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امید حاجیلی باشید.
دانلود آهنگ امید حاجیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Omid Hajili called Zim Zim With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ امید حاجیلی به نام زیم زیم
کجکی ابرویت نیش کژدم استچه کنم افسوس مال مردم استزیم زیم زیم زیم زیمدو چشمان خمارت را کی دارددو ابروی دم مارت را کی دا
دانلود آهنگ بنیامین بهادری راحت
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * راحت * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بنیامین بهادری باشید.
دانلود آهنگ بنیامین بهادری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Benyamin called Rahat With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بنیامین بهادری به نام راحت
نمیدونی چقد آسونه مردن براتو نمیدونی چقد آرومه حسم باهاتوتو اومدی همه قانون دنیام عوض شد تو اومدی یهو دیوونه دیوو
دانلود آهنگ رضا شیری دور زد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دور زد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Dor Zad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام دور زد
خودشو گم کرد منو دور زد وقتی رفتش دلم گیر بودشدم یه آدم عقده ای که دلش از همه چی سیر بودآره سیر بود پس کجایی دیوونه ...شاید بشه یه بار دی
دانلود آهنگ سینا درخشنده واسم بمون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * واسم بمون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Vasam Bemoon With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام واسم بمون
یه بار دیگه اسممو صدا بزن دوباره تکیه کن به شونه های مننگاه کن به بغض و گریه های من واسم بمونمنی که بی
دانلود آهنگ مهراد جم دلمو بردی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دلمو بردی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهراد جم باشید.
دانلود آهنگ مهراد جم به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehraad Jam called Delamo Bordi With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ دلمو بردی مهراد جم
آخه نباشی دلم میگیرهدلم بد به دل تو گیرهبدجوری کردی اسیرشافتاده تو دام تو نمیرهمیخونم غمتو هرچی بخوامتم کمه خبیه کاری کردی با م
دانلود آهنگ شهاب مظفری اتفاقا عشق
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * اتفاقا عشق * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ شهاب مظفری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Etefaghan Eshgh With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ شهاب مظفری به نام اتفاقا عشق
اتفاقا عشق یعنی راه را گم کرده باشیاشتباهی را برای بار چندم کرده باشیاتفاقا بهتر است از چشم عاقل ها بیوف
دانلود آهنگ سینا درخشنده چشم مشکی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چشم مشکی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Cheshme Meshki Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه سینا درخشنده به نام چشم مشکی
یه شبم که ماهشو گم کرده تو آسمونا دنبالش میگردهیه چیزی بهش بگید برگرده دست من نیست که دلش از سنگهچش
دانلود آهنگ جدید رضا ملک زاده رقص سما
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ تو ای ساغر هستی به جانم چه نشستی به نام رقص سماع با صدای رضا ملک زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیکمن باشید ♫
Download New Music BY : Reza Malekzade | Raghse Sama With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ رقص سما رضا ملک زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ پویا بیاتی خواستم بگم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خواستم بگم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , پویا بیاتی باشید.
دانلود آهنگ پویا بیاتی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Pouya Bayati called Khastam Begam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ پویا بیاتی خواستم بگم
خواستم بگم پیشم بشینتا بغضمو هق هق کنممن گریه کردم تا توروبا گریه هام عاشق کنمکاری نکن بدتر بشمتنها بمونم دق کنم

برای اینکه به همسر و مخصوصاً بچه‌هامون ثابت کنیم بدون قید و شرط دوستشون داریم دو تا کار لازمه،
اول اینکه متوجه بشیم زبان عشق فرزند یا همسر ما چیه. آیا با آغوش و نوازش محبت رو دریافت میکنند؟ آیا با خدمت‌رسانیِ ما محبت رو میچشند؟ آیا با کلامِ مهربانانه ما احساس عشق میکنند؟ آیا با دریافت هدیه احساس می‌کنند دوستشون داریم؟ یا چی؟ اگر چه کار کنیم بروز عشق ما رو بهتر دریافت میکنند؟ اون زبان عشق اونهاست که باید جدی‌ گرفته بشه.
دوم اینکه هروقت با م
دانلود آهنگ آرون افشار کجایی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * کجایی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , آرون افشار باشید.
دانلود آهنگ آرون افشار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Aron Afshar called Kojaee With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه آرون افشار به نام کجایی
من بی تو هر کجا هستم تو را میبینم با توام دلتنگی شیرینم من پریشانم کجاییباور کن من برای خنده ات میمیرم من برای تو فقط میمیرم من
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی روشن کن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * روشن کن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Roshan Kon With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه میثم ابراهیمی به نام روشن کن
روشن کن شمع هارو بیا برام جمع کن من خرابو بیا رومو کم کندیگه به هر حال من پررو میخوامتتو قلبت یه ریزه برا
یک تفاوت مهم بین لغزش های گوش و اثرات ترسیم واجی این است که لغزش های گوش اغلب حاصل بی توجهی به سیگنال است درحالیکه ترسیم واجی واقعا می تواند غیر واقعی و توهمی (گمراه کننده) باشند. حتی زمانی که شنونده توجه کافی دارد و می داند که سیگنال تغییر کرده است انواع مشخصی از ترسیم واجی برانگیخته می شود. قیمت سمعک اتیکن بر خلاف آن، لغزش های گوش اغلب در نتیجه حواس پرتی شنونده است. وقتی سیگنال نویزی است ( این توجیه می کند که چرا اشعار آوازها بیشتر مستعد بد شن
دانلود اهنگ من شدم کوه درد حالا برو بی معرفت مسعود صادقلو بی عاطفه
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ حالا برو بی معرفت متنفرم ازت به نام بی عاطفه با صدای مسعود صادقلو به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
Download New Music BY : Masoud Sadeghloo | Bi Atefe With Text And 2 Quality 320 And 128 On 

ادامه مطلب
برای اینکه به همسر و مخصوصاً بچه‌هامون ثابت کنیم بدون قید و شرط دوستشون داریم دو تا کار لازمه،
اول اینکه متوجه بشیم زبان عشق فرزند یا همسر ما چیه. آیا با آغوش و نوازش محبت رو دریافت میکنند؟ آیا با خدمت‌رسانیِ ما محبت رو میچشند؟ آیا با کلامِ مهربانانه ما احساس عشق میکنند؟ آیا با دریافت هدیه احساس می‌کنند دوستشون داریم؟ یا چی؟ اگر چه کار کنیم بروز عشق ما رو بهتر دریافت میکنند؟ اون زبان عشق اونهاست که باید جدی‌ گرفته بشه.
دوم اینکه هروقت با م
دانلود آهنگ امو بند حال بد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * حال بد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امو بند باشید.
دانلود آهنگ امو بند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by EMO Band called Hale Bad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه امو بند به نام حال بد
باز منم و شبای دراز و سرد بازیه بغضی قلبمو کشوند به دردباز افتادم یه گوشه با حال بد حال بدباز این گوشی لعنتی زنگ نزدنه اینا نمیتونه واقعی ب
دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق
همینک شنونده ترانه جدید رضا بهرام بنام گل عشق از تو باشید از رسانه آپ موزیک
Exclusive Song: Reza Bahram | Gole Eshgh With Text And Direct Links In UpMusic

متن موزیک گل عشق از رضا بهرام:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه
شم روانه گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه ♩♬♫آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من ♩♬♫این تو این جان من شوق چشمان من عاشق ها میکشی زیبای من ♩♬♫در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه ♩♬♫
ش
دانلود آهنگ رضا شیری دخترک
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دخترک * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Dokhtarak With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام دخترک
شب شده بازم تا صبح به فکرتمدیوونم یکم که نمیشه بهت بگم بدون شک میخوامتشب به سر رسید سر ایستگاه جدیدقلبم باز تپید ولی دلت بازم ندید دخت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

needinfo